Нечесна гра від Руху ЧЕСНО

0 151

 Громадський Рух ЧЕСНО провів у Харкові Турнір з “Нечесної гри”.

 Нечесна гра “Битва за округ”  – настільна гра, розроблена Рухом ЧЕСНО, де учасники змогли спробувати в ігровій формі провести  і змодулювати вибори на окрузі.

Кожен учасник- політична партія, яка на аукціоні обирає кандидата та виставляє його на відповідний округ згідно з пріоритетами мешканців округу.  Чим більше кандидат підходить за своїми принципами, тим більше балів у партії. Після розташування кандидатів, на округах починається справжня політична боротьба: використання карток- дій, де можна як знизити бали конкурентам шляхом різних політичних механізмів, так і підвищити свій бал.

Захід вібвувся у “Хабі соціальної активності 42”, учасниками стало 30 молодих людей , які були поділені на команди. В кожній команді наприкінці гри був переможець – партія, яка здобула перемогу у більшості округах та відповідно отримала більшість у парламенті. Всі переможці отримали призи – бестселер New York Times “Чому нації занепадають”.

Перед початком гри всім учасникам було запропоновано сфотографуватись у локації “ЧЕСНО” з мотиваційними написами: “Хто фінансує партії?”, ”Я обираю програму, а не популізм”, “ Пригадай політику”, “Фільтрую раду” та інші.


 

shukina

View all contributions by shukina

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Харківщини".
Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора. Головний редактор: Ірина Федорів